Кропивничани підтримали українських військовополонених флешмобом (ФОТО)

Сьогодні, 14 березня, на площі перед міською радою відбувся флешмоб на підтримку українських військовополонених «Наша дія для вашої свободи!».

Про це повідомляється на сайті Кропивницької міськради.

Організаторами заходу виступили команда «СМАЙЛ» спільно із "Асоціацією жінок України «Дія» у Кропивницькому. У флешмобі взяли участь школярі та небайдужі містяни.

— Ми прийшли підтримати наших хлопців, щоб вони знали, що ми їх чекаємо, — зазначила волонтер і співорганізатор акції Тетяна Бородіна. — І навіть, якщо вони там не знають, що ми їх підтримуємо тут, то їхні адвокати у будь-якому разі побачать нашу акцію у соцмережах або друкованих виданнях і обов’язково розкажуть про це нашим хлопцям. Це дасть їм надію і віру на краще.

Під час акції учасники флешмобу утворили символічний жовто-блакитний кораблик. А учні загальноосвітніх шкіл № 6, 16 та 26 підготувати малюнки і листи, аби передати їх полоненим українським морякам. Перехожі мали можливість прямо на місці написати теплі слова підтримки українським військовим у полоні. Організатори акції повідомили, що листи без української символіки та написані російською мовою відправлять військовополоненим у Лефортово. Патріотичні листи передадуть родинам моряків.