Екс-службовця управління Пенсійного фонду в області оштрафували за невчасно подану декларацію

За участі прокуратури Кіровоградської області суд розглянув адміністративну справу про вчинення колишнім головним спеціалістом відділу ГУ Пенсійного фонду України в області правопорушення, пов’язаного з корупцією, а саме несвоєчасного подання е-декларації після звільнення.

Про це Новинам Кіровоградщини повідомили у пресч-службі прокуратури області.

Постановою суду колишнього держслужбовця визнали винною за частиною 1 статті 172-6 (несвоєчасне подання без поважних причин декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування) Кодексу України про адміністративні правопорушення та накладено стягнення у виді штрафу в розмірі п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Крім того, прокуратура області внесла подання начальнику головного управління ПФУ в Кіровоградській області щодо вирішення питання про проведення службового розслідування за вказаним фактом.

Наголошуємо, відповідно до статті 45 Закону України «Про запобігання корупції» суб’єкта декларування, який припинив діяльність, пов’язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, зобов’язаний подавати наступного року після припинення діяльності декларацію за минулий рік.