Двом особам оголосили підозру за фактом масштабних вибухів у Кропивницькому

За процесуального керівництва Кіровоградської місцевої прокуратури та правоохоронних органів керівнику ТОВ «Елан-Ві» і головному інженеру цього підприємства повідомили про підозру у порушенні правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою, що спричинило тяжкі наслідки.

Про це Новинам Кіровоградщини повідомили у прес-службі прокуратури області.

На даний час, прокуратура готує до суду клопотання щодо обрання підозрюваним запобіжного заходу. Слідство наполягатиме на триманні під вартою.

Зауважимо, що інженера правоохоронці затримали при спробі покинути територію України. Керівник підприємства до цього часу перебуває в лікарняному закладі під охороною.

Правоохоронні органи звертаються до громадян, які вважають себе постраждалими від вибухів звернутись до Кропивницького відділу Національної поліції або Кіровоградської місцевої прокуратури.

Нагадаємо, 27 березня близько 20.00 на автостоянці по вулиці Київська сталася пожежа з послудуючими вибухами. Під час гасіння пожежі відбулось 7 вибухів різної потужності, внаслідок чого було знищено 8 легкових автомобілів, 10 вантажних автомобілів, три металевих вагончики загальною площею 16 м 2.