Жінку, обвинувачену у вбивстві своєї 12-річної доньки, примусово лікуватимуть

Сьогодні, 13 лютого, у Кіровському районному суді відбулося фінальне судове засідання у справі 36-річної кропивничанки, яка підозрювалась у вбивстві своєї неповнолітньої дитини.

Про це Новинам Кіровоградщини повідомили у прес-службі прокуратури області.

Суд прийняв до уваги доводи сторони обвинувачення та задовольнив клопотання прокуратури про застосування щодо жінки примусових заходів медичного характеру(п.2, п.4 ч. 2 ст. 115 КК України – умисне убивство).

Судові слухання у справі тривали понад 9 місяців. Дослідивши всі обставини суд дослухався до доводів прокуратури щодо наявності достатньої кількості доказів по справі та ухвалив рішення про застосування до жінки примусових заходів медичного характеру у виді госпіталізації до психіатричного закладу із суворим наглядом.

Наразі рішення суду законної сили не набрало і може бути оскаржено в апеляційній інстанції протягом 30 днів.

До набрання ухвали законної сили жінка продовжуватиме перебувати в стінах Кіровоградської психіатричної лікарні.

Нагадаємо, у грудні 2017 року в обласному центрі зникла 12-річна Катерині Дoбрoдій. Вона пішла у школу, але там не з’явилася. До пошуків дитини долучилися небайдужі волонтери, солдати, курсанти льотної академії. Прочісували кладовище, лісопосадку, дачний кооператив. 12 грудня в результаті пошукових заходів дівчинку знайшли мертвою за 5 км від будинку з численними пораненнями. На підставі зібраних доказів за підозрою в скоєнні вбивства 12-річної школярки в обласному центрі затримали матір дівчинки.