В Олександрії запрацював відремонтований ізолятор тимчасового тримання (ФОТО)

Відкриття спецустанови відбулося за участі керівника поліції Кіровоградщини Романа Козьякова, його заступника Олексія Ніколаєва, начальника сектору організації діяльності ІТТ поліції області Сергія Беккера, а також керівництва місцевої поліції, прокуратури та міськрайонного суду.

Про це Новинам Кіровоградщшини повідомили у СК поліції Кіровоградської області.

«Завдяки виділенню коштів із бюджетів міської та районної рад, а також цільових коштів Національної поліції, у 2018 році розпочали поточний ремонт ІТТ № 7 в Олександрії для відновлення його функціонування.

Нині нам не потрібно буде витрачати час та долати відстань для транспортування спецконтингенту в інші ІТТ, які знаходяться в Знам’янці, Світловодську і Кропивницькому», — зазначив Роман Козьяков.

У рамках реконструкції спецустанови здійснено оновлення внутрішнього оздоблення камерних та адміністративних приміщень, замінено двері, вікна та підлогу в адмінблоці ізолятора, проведено ремонт покрівлі адміністративного блоку, посилено фундамент будівлі ІТТ, замінено стелю, освітлення та систему охоронно-попереджувальної сигналізації.

«Ліміт наповнення ізолятору тимчасового тримання складає 24 місця. Окрім 10 камер, спецустанова містить 2 слідчих кімнати, кімнати для проведення обшуку, підігріву їжі, душову, санвузол для персоналу та комори для зберігання речей утримуваних, білизни.

Норми забезпечення осіб, які будуть поміщені в ІТТ, та умови для роботи особового складу зараз відповідають вимогам сьогодення», — розповів начальник Олександрійського відділу поліції Володимир Хвостов.