В обласному центрі візьмуться за ямковий ремонт доріг до початку весни

Ямкові ремонти на дорогах у Кропивницькому, якщо дозволятимуть погода і технології, виконуватимуться не чекаючи весни.

Про це під час апаратної наради повідомив міський голова Андрій Райкович, йдеться на сайті Кропивницької міськради.

Після сходження снігів стали видимими всі проблемні ділянки на всіх шляхах обласного центру. Ями треба почати ремонтувати вже сьогодні, адже транспорт не витримує такого стану дорожнього покриття і виходить з ладу, переконаний очільник міста.

— Таких місць, де зі снігом зійшов асфальт, у нас хоч відбавляй. Навіть на нещодавно відремонтованих ділянках! – звернув увагу Андрій Райкович. — І це теж питання якості роботи підрядників і принципового контролю з боку замовників. Ми не можемо чекати: якщо буде сприятлива погода, повинні братись за ямковий ремонт. Принаймні засипати їх сколом чи щебенем, щоб машини могли нормально їздити.

Міський голова також поставив завдання комунальному сектору і надалі посилено контролювати виконання будь-яких будівельних і ремонтних робіт на території Кропивницького, адже кошти на це виділяються з міського бюджету. Окремо Андрій Райкович звернувся до керівників теплових організацій і до міського водоканалу, з вимогою обстежити всі люки і території, де траплялися пориви: скрізь є просідання, вимоїни з гострими краями, які ріжуть шини.