У Кропивницькому пропонують не чекати весняних суботників, а взятися за прибирання вже зараз

Кропивницький готується до генерального весняного прибирання своєї території, але керівники ЖЕО, не чекаючи початку суботників, вже сьогодні мають активізуватися та починати вичищати прибудинкові території, внутрішньодворові дороги та тротуари.

Таке завдання поставив перед комунальними службами міський голова Андрій Райкович, під час апаратної наради сьогодні, 25 лютого, повідомляється на сайті Кропивницької міськради.

— Шановні комунальники, активізуйтеся! Беріть мітли, граблі в руки, і йдіть чистити кожен клаптик! – наголосив Андрій Райкович. — Управління освіти, охорони здоров'я, економіки, торгівлі: кожен по своїй вертикалі — негайно направити листи керівникам підприємств, установ і організацій з вимогою здійснити перше післязимове прибирання.

Фахівці міської спецінспекції отримали завдання щоденно контролювати стан орендованих територій міста. Всіх, хто оточений купами сміття, і не прибирає його місяцями, каратимуть копійкою. У Кропивницькому, за словами Андрія Райковича, ще є купи снігу біля ресторанів, кафе та готелів, власники яких цілком спроможні прибрати їх. Проте чому не виконують цю роботу – не зрозуміло.