У Кропивницькому презентували інтерактивний анатомічний стіл (ФОТО)

У кропивницькій філії Донецького національного медичного університету є віртуальний анатомічний стіл виробництва Швеції.

Про це йдеться на сторінці закладу у Facebook, інформують Новини Кіровоградщини.

Такий стіл використовують в роботі кращі клініки та університети світу. Анатомічний стіл значно підвищує якість медичного навчання з можливістю демонстрації реальних клінічних випадків.

Анатомічний стіл являє собою монітор з роздільною здатністю 4k (3840×2160) та та ємнісним сенсорним інтерфейсом, має надзвичайно удосконалене відчуття взаємодії з візуалізованими даними, що дозволяє користувачам виконувати навігацію швидше і простіше.

Великий інтерактивний екран із системою індикації зображень, дозволяє забезпечити взаємодію з зображеннями людського тіла, отриманими комп'ютерною (КТ) або магнітно-резонансною томографією (МРТ).

Детальні дослідження змодельованих організмів дозволяють студентам-медикам краще зрозуміти анатомічні функції та індивідуальні відмінності людей.

Окрім цього, стіл є освітнім порталом, що може використовуватись для обміну клінічними випадками з іншими установами різних країн світу.

Інтерактивний стіл забезпечує новим дисплеєм для перегляду патологій, що надає можливість вносити гістологічні зображення з різним забарвленням та з’єднувати їх зі сканами КТ та МРТ пацієнта, а потім збільшувати і вивчати патологічні зміни на клітинному рівні.