У Кропивницькому перевірили протипожежний стан приміщень майбутніх виборчих дільниць (ФОТО)

На територіальні підрозділи Державної служби України з надзвичайних ситуацій покладено завдання щодо перевірок усіх об’єктів, що будуть задіяні під час виборів, на предмет техногенної та пожежної безпеки.

Про це Новинам Кіровоградщини повідомили у прес-службі У ДСНС в області.

Так, інспекторський склад Управління ДСНС в області здійснює перевірки цих об’єктів, насамперед контролюючи стан шляхів евакуації, систем автоматичного протипожежного захисту, джерел протипожежного водопостачання, наявність та справність первинних засобів пожежогасіння, стан утримання електромережі тощо.

Крім того, у перевірках беруть участь бійці пожежно-рятувальної служби області, які  проводять елементи тактичних навчань з відпрацюванням карток пожежогасіння об’єктів, що будуть задіяні під час виборів.

За результатами перевірок керівникам об’єктів надаються відповідні документи із зазначенням заходів, спрямованих на усунення виявлених недоліків та забезпечення належного протипожежного стану на виборчих дільницях у період підготовки та проведення виборів.

Інспектори Кропивницького міськуправління У ДСНС в області зробили перевірку майбутніх виборчих дільниць обласного центру. Рейд відбувся за звичним алгоритмом: перевірка усіх складових, що забезпечують безпеку виборців, та практичне відпрацювання пожежно-рятувальним підрозділом даних об’єктів.

Крім того, із працівниками установ, де будуть виборчі дільниці, фахівці Служби порятунку провели відповідні інструктажі та залишили пам’ятки щодо правил пожежної безпеки на виборчих дільницях, розроблені Управлінням ДСНС у Кіровоградській області.