У Кропивницькому громадські активісти об’єдналися на підтримку Порошенка під час виборів

Громадські активісти і діячі Кропивницького заявили про підтримку Петра Порошенка на виборах у президенти і підписали меморандум про приєднання до всеукраїнської громадської ініціативи «Команда Порошенка».

Про це повідомляє CBN.

«Хочемо офіційно заявити про своє приєднання до всеукраїнської громадської ініціативи «Команда Порошенка». Можливо, вперше за історію України ми бачимо справжнього проукраїнського Президента. Бачимо на посаді людину, яка в екстремальних умовах, за підтримки волонтерів, створила боєздатну армію у найкоротший термін. Отримання томосу – це надзвичайно важлива ідеологічна перемога України. Ми говоримо про Президента, якого не соромно слухати під час публічних виступів, Президента, який реально на зовнішній політичній арені відстоює державні інтереси України. Ми маємо Президента, який дбає про розвиток всіх сфер українського життя і робить Україну – українською», – заявив кандидат історичних наук і громадський діяч Юрій Митрофаненко.

Окрім Юрія Митрофаненка, меморандум підписали зокрема кандидат філологічних наук і письменниця Ольга Кирилюк, голова обласної організації всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Шевченка Олександр Ратушняк, голова громадської ради при облдержадміністрації Олександр Гавриленко та інші. Загалом майже півсотні активістів.

Ініціативу «Команда Порошенка» називають першим в історії України публічним формуванням агітаційного руху на підтримку кандидата за прикладом країн Євросоюзу та Америки.

На заході також був присутній народний депутат Костянтин Яриніч.