Рятувальники перевірили стан пожежної безпеки приміщень виборчих дільниць у Світловодську та районі (ФОТО)

Працівники У ДСНС в області перевіряють стан пожежної та техногенної безпеки об’єктів, де будуть розташовані виборчі дільниці, та інформаційно-роз’яснювальну роботу, в ході яких нагадують представникам цих об’єктів правила безпеки.

Про це Новинам Кіровоградщини повідомили у прес-службі У ДСНС в області.

Зокрема 26 лютого такі профілактичні заходи відбулися у Світловодську та Світловодському районі.

Фахівці Світловодського міськрайонного відділу У ДСНС в області поспілкувалися із керівниками об’єктів, на яких будуть розташовані виборчі дільниці, та наголосили, що відповідальність за протипожежний стан приміщень виборчих дільниць покладається особисто на керівників підприємств, установ та організацій, яким належать ці приміщення. Із приміщення, де буде розміщена виборча дільниця, має бути не менше двох евакуаційних виходів з дверима, що відчиняються в напрямку виходу з приміщення. Сходові клітки, евакуаційні виходи, проходи, коридори, тамбури слід постійно утримувати вільними і нічим не захаращувати.

Вони мають бути забезпечені справними первинними засобами пожежогасіння (вогнегасниками), які своєчасно пройшли технічне обслуговування у спеціалізованій організації. Також на них забороняється зберігати легкозаймисті рідини та користуватись відкритим вогнем. Палити цигарки дозволяється тільки в спеціально відведених місцях.

Щоденно після закінчення робочого дня відповідальна за стан пожежної безпеки на об’єкті особа повинна ретельно оглянути всі приміщення і при виявленні порушень протипожежних правил вжити заходи щодо їх усунення.

Наостанок рятувальники переконались у наявності на вказаних об’єктах вогнегасників та в їх технічній справності, а також вручили пам’ятки з правилами безпеки.