Кропивницький апеляційний суд призначив 15 років в'язниці чоловікові, який вбив однорічну дитину

Кропивницький апеляційний суд погодився з позицією прокуратури та призначив 37-річному чоловікові, який вбив однорічну дитину своєї знайомої, суворіше покарання – 15 років позбавлення волі.

Про це Новинам Кіроовоградщини повідомили у прес-службі прокуратури області.

За словами публічного обвинувача по справі Олександра Суворова, вироком суду першої інстанції за вбивство дитини ( п...п.2,4 ч.2 ст. 115 КК України) чоловіка засудили до 12 років позбавлення волі. Не погоджуючись з таким рішенням суду, зважаючи на м’якість призначеного покарання прокуратура оскаржила рішення суду в апеляційній інстанції.

Апеляційний суд призначив обвинуваченому суворіше покарання. За умисне убивство малолітньої дитини чоловік проведе за ґратами 15 років.

Нагадаємо, подія трапилася влітку 2015 року в Олександрії. Засуджений прийшов до своєї доброї знайомої, яка виховувала двох дітей — трьох та одного років. Найменша донька не засинала і капризувала. Чоловік вирішив допомогти її матері вкласти дитину спати. Однак, дитина кричала ще дужче. Тоді чоловік вирішив, що у дитину вселився біс та почав його проганяти обливаючи дитину холодною водою. Коли це не допомогло, розлючений чоловік почав наносити дитині численні удари руками та ногами. Від отриманих травм дівчинка померла на місці.