У Добровеличківському районі розірвали договір із недобросовісним постачальником м'яса для шкіл

Новоукраїнська місцева прокуратура виявила порушення при проведенні процедури державної закупівлі м’яса для потреб навчальних закладів Добровеличківського району вартістю 380 тисяч грн.

Про це Новинам Кіровоградщини повідомили у прес-службі прокуратури області.

З метою визнання недійсними результатів тендеру, органи прокуратури звернулись до суду.

При аналізі місцевою прокуратурою пропозиції, наданої переможцем торгів встановлено, що остання не відповідає кваліфікаційним критеріям, а підприємство не в змозі забезпечити належне виконання норм щодо транспортування й зберігання м’яса, яке буде споживатися дітьми та підтвердити якість продукції.

Зокрема, переможць торгів не надав копії ветеринарного свідоцтва та не вказав безпосереднього виробника м’яса. Крім того, підприємство не надало жодних підтверджень щодо наявності спеціалізованого справного транспорту, який обладнаний у відповідності з вимогами транспортування швидкопсувних вантажів, санітарним правилам та нормам. Також відсутні документальні підтвердження трудових відносин між учасником торгів та водієм-вантажником.

Зважаючи на вказане, місцева прокуратура подала позов до відділу освіти, молоді та спорту Добровеличківскьої РДА та підприємства-переможця із вимогами щодо визнання недійсними результати публічної закупівлі та договору на постачання продукції.

Господарський суд Кіровоградської області наразі позовні вимоги прокуратури задовольнив у повному обсязі – договір про закупівлю м’яса за державний кошт у сумі 380 тисяч грн визнали недійсним.