У 2019 році на Кіровоградщині на ремонт доріг виділили понад 1 мільярд гривень

Цього року на дороги області з державного бюджету передбачено більше коштів, ніж минулого року.

На цьому наголосив голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко під час щотижневої апаратної наради, повідомляється на сайті Кіровоградської ОДА.

Керівник ОДА повідомив, що на ремонт, будівництво і утримання доріг державного значення у 2019 році в області буде спрямовано близько 1 мільярда гривень. Серед основних напрямків – покращення стану автомобільної дороги «Олександрівка-Кропивницький-Миколаїв», зокрема ділянок у Кропивницькому, Компаніївському та Бобринецькому районах.

«Півмільярда гривень виділено саме на будівництво цієї дороги в межах Кіровоградської області. Цього року ми ставимо завдання завершити ремонт цієї дороги від міста Кропивницький до межі Миколаївської області», — підкреслив Сергій Кузьменко.

Також у 2019 році буде відремонтовано ділянку дороги «Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка», що в Маловисківському районі. З державного бюджету буде виділено близько 80 мільйонів гривень на оновлення цієї найпроблемнішої ділянки.

«Також у нас є ресурси в розмірі 80 мільйонів гривень, щоб продовжувати рухатися на північ – у напрямку Полтави. До то ж, понад 200 мільйонів передбачено на експлуатацію та утримання доріг області», – зауважив голова облдержадміністрації та повідомив, що у 2019 році буде відремонтовано і відрізок дороги в Добровеличківському районі у напрямку Вільшанки.

«Окрім мільярда на державні дороги, ми ще отримаємо 470 мільйонів гривень на місцеві та комунальні дороги. У нас є ряд амбітних проектів щодо ремонту таких доріг у Долинській, у Світловодську, в обласному центрі, в Олександрії, у Петровому та в багатьох інших населених пунктах». З обласного дорожнього фонду, де будуть акумульовані ці кошти, за словами голови облдержадміністрації, буде реалізовано 75 проектів ремонту доріг загального користування місцевого значення.

«Звертаюся до усіх, хто займається реалізацією зазначених проектів: це надзвичайно відповідальна робота! Січень та лютий необхідно використати для технічної підготовки – виготовлення проектно-кошторисної документації, оголошення та проведення тендерів, щоб як тільки дозволятимуть погодні умови, ми вже мали змогу розпочинати роботи,» – підкреслив Сергій Кузьменко.