Телефонний аферист ошукав 84-річну олександрійку майже на 123 тисячі гривень

Шахрай обдурив 84-річну олександрійку і видурив у неї $4000, 8000 гривень та €120.

Перед тим як видурити гроші, зловмисник зателефонував на її стаціонарний телефон та розповів вигадану історію про її сина, пишуть «Олександрійські новини».

«Шахрай правдоподібно представився її сином і повідомив про те, що став учасником дорожньо-транспортної пригоди. Наразі йому терміново потрібні гроші для лікування. Через деякий час до жінки прийшов невідомий чоловік, якому вона передала для сина гроші в сумі 4000 доларів США, 8000 гривень та 120 євро», — уточнила подробиці події представник сектору моніторингу Олександрійського відділу поліції Олена Переверзєва.

Жінка не на жарт турбувалась про стан здоров’я сина і тому одразу передзвонила йому після візиту шахраїв. Як з’ясувалось, він не потрапляв у ДТП та не має потреби у грошах.

«Прикмети невідомого чоловіка який забрав гроші: чоловік близько 28-30 років, зріст 170 см, худорлявої тілобудови, волосся темне, русяве, коротке. Був одягнутий в зимову куртку темного кольору. По даному факту відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 190 Кримінального кодексу України. Триває слідство», — уточнила Олена Переверзєва.