Поліцейські області влаштували профорієнтаційний захід для потенційних кандитатів на службу

До обласного главку відомства запросили громадян, які брали участь у конкурсах у 2017—2018 роках, але не пройшли певний етап відбору, а також громадян, які перебувають у кадровому резерві на службу в поліцію.

Про це Новинам Кіровоградщини повідомили у СК поліції Кіровоградської області.

На початку заходу до присутніх звернувся начальник поліції Кіровоградщини Роман Козьяков. Він зазначив, що відомство зацікавлене у поповненні своїх рядів відповідальними та сумлінними працівниками, які готові підвищувати власний професійний рівень та гідно виконувати покладені на них завдання.

Заступник начальника обласного главку Руслан Горяченко розповів кандидатам про порядок проведення конкурсу, етапи відбору та підготовку до їх проходження.

Додатково присутні переглянули відеоматеріал щодо етапів конкурсного відбору на службу в поліцію.

Більш детально про підготовку до проходження етапу медичного обстеження кандидатам розповіли представники відомчої медичної установи, а про підготовку до перевірки рівня фізичної підготовленості – фахівці відділу професійного навчання та тренінгового центру ГУНП в області.

Також присутні мали можливість переглянути два відеофільми про діяльність поліції області, новостворені підрозділи та нововведення у роботі окремих служб, що відбулися у процесі реформування.

У ході заходу представники роти поліції особливого призначення та управління «Корпусу оперативно-раптової дії» ознайомили кандидатів із особливостями служби у спецпідрозділах. Про свою роботу розповіли поліцейські сектору реагування патрульної поліції. Також йшлося про мотиви служби в поліції для осіб жіночої статі.

Власним досвідом участі у конкурсних відборах на посади оперуповноважених із присутніми поділилися поліцейські, які вже закінчили проходження первинної професійної підготовки та прибули на службу.

Спілкувалися з кандидатами і майбутні поліцейські, які вчора пройшли останній етап конкурсу – співбесіду з поліцейською комісією і наступного тижня будуть прийняті на службу.

Наприкінці зустрічі представники управління фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку поліції області ознайомили кандидатів із умовами грошового забезпечення поліцейських.

Про соціальний захист правоохоронців розповів, зокрема, голова профспілкової організації атестованих працівників Валерій Шевчук.

По завершенню заходу для кандидатів було забезпечено можливість одразу подати онлайн-анкету для участі в конкурсі.