На Кіровоградщині проходитимуть практику курсанти з вишів МВС України

Курсанти Національної академії внутрішніх справ та Харківського національного університету внутрішніх справ удосконалюватимуть уже набуті знання і навички у територіальних підрозділах та галузевих службах поліції області.

Про це Новинам Кіровоградщини повідомили у СК поліції Кіровоградської області.

Із майбутніми поліцейськими сьогодні, 8 січня, провів зустріч начальник обласного главку відомства Роман Козьяков та його заступник Руслан Горяченко.

Під час спілкування з курсантами керівник поліції області зауважив, що для кожного поліцейського важливо не лише постійно вдосконалювати свій фаховий рівень, а й, насамперед, уважно та з розумінням ставитися до проблем громадян, вчасно надавати необхідну допомогу тим, хто її потребує

«На сьогоднішній день у роботі поліції налагодженню більш тісної співпраці з громадою приділяється чимало уваги. Ми працюємо для людей, турбуємося про їх спокій, захищаємо законні права та інтереси і саме підтримка та довіра громадян є головною оцінкою нашої роботи», — зазначив очільник відомства.

Зі свого боку, заступник начальника ГУНП в області Руслан Горяченко зосередив увагу майбутніх колег на питаннях дисципліни і законності, від дотримання яких також залежить рівень довіри населення як до кожного поліцейського зокрема, так і до відомства в цілому.

Наприкінці зустрічі присутні отримали від працівників кадрового забезпечення поліції області візитки з контактами, за якими можна більше дізнатися про набір у ряди поліції.

Цього ж дня курсанти мали можливість ознайомитися з роботою оновлених підрозділів відомства – ситуаційного центру та служби «102» поліції області.

Сьогодні для курсантів другого курсу відомчих вишів розпочнеться ознайомча практика у практичних підрозділах поліції.