На Кіровоградщині на підпільній газовій станції вилучили шість тонн палива

Працівники управління захисту економіки у Кіровоградській області спільно зі слідчими поліції припинили функціонування підпільної автозаправної газової станції на території області.

Вказана станція працювала без дозвільних документів та з порушенням правил безпеки, повідомили Новини Кіровоградщини в Управлінні захисту економіки в Кіровоградській області.

Під час проведення обшуків поліцейські вилучили понад 6 тонн дизельного палива, обладнання, «чорнові» записи.

Триває досудове розслідування кримінального провадження, відкритого за ч. 1 ст. 272 КК України (порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою на виробництві або будь-якому підприємстві особою, яка зобов'язана їх дотримувати, якщо це порушення створило загрозу загибелі людей чи настання інших тяжких наслідків або заподіяло шкоду здоров'ю потерпілого).

Санкція статті передбачає штраф від 97,55 тисяч гривень до 195,1 тисяч гривень або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого.