Для Гайворонського аграрного ліцею купили насіння з простроченими сертифікатами

Новоукраїнська місцева прокуратура в судовому порядку домоглась визнання недійсним рішення тендерного комітету та договорів щодо закупівлі насіння, укладених між Гайворонським професійним аграрним ліцеєм та приватним підприємцем.

Про це Новинам Кіровоградщини повідомили у прес-службі прокуратури області.

Ювенальні прокурори у ході опрацювання інформації на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель системи «Prozorro» виявили факт укладання договорів про закупівлю насіння кукурудзи (на суму 266 тис. грн.) та закупівлю насіння соняшника (на суму 170 тис. грн.) між Гайворонським професійним аграрним ліцеєм та фізичною особою-підприємцем.

Прокурор засвідчив наявність істотних грубих порушень вимог законодавства, встановлених для здійснення публічних закупівель за бюджетні кошти.

Підприємць подав в складі тендерної пропозиції прострочені сертифікати на насіння. Також ним не надав жодних документів про його взаємодію із виробниками вказаного насіння.

Враховуючи, що рішення тендерного комітету ухвалене із порушенням вимог Закону України «Про публічні закупівлі», місцевий прокурор ініціював визнання його та договорів купівлі-продажу недійсними.

Наразі Господарський суд Кіровоградської області вимоги прокурора задовольнив повністю.