За останні три роки Кіровоградщина отримала найбільше інвестицій у дороги за роки назалежності

????????????????????????????????????

Керівник ОДА Сергій Кузьменко повідомив, що Уряд визначив пріоритетом побудову в державі нових доріг європейської якості.

Про це повідомляється на сайті Кіровоградської ОДА.

«За останні три роки Кіровоградщина отримала майже 3 мільярди гривень на дороги – це найбільша інвестиція за роки незалежності. І сьогодні ми вже чуємо гарні відгуки від людей щодо якості відремонтованих доріг в області», – підкреслив Сергій Кузьменко. – Ми завершили ремонт дороги в напрямку міста Дніпро, розпочали роботу в напрямку Полтави, закінчуємо свою частину в напрямку на Миколаїв, значні кошти на 2019 рік передбачені на ремонт дороги в напрямку на Умань".

Окрім державних доріг, цього року було відремонтовано 100 кілометрів місцевих доріг за рахунок коштів Державного дорожнього фонду, ця робота буде продовжена і наступного року.

Голова облдержадміністрації також зауважив, що в області з'явилися нові логістичні рішення – річку Дніпро почали використовувати як водний шлях доставки тисяч тонн вантажів, що дало змогу частково розвантажити від великовагового транспорту автомобільні магістралі.