Троє травмованих після ДТП в Кропивницькому звернулися в лікарню

Троє травмованих після ДТП в Кропивницькому звернулися за допомогою в обласну лікарню.

Про це йдеться на сторінці каналу «Кіровоград» у Фейсбук.

За словами завідуючого приймальним відділення Василя Чернявського, через дві години після ДТП прийшли чоловік та жінка. В них легкі тілесні ушкодження: у чоловіка забій носа, у жінки – забій грудної клітини. Після обстеження їм призначили амбулаторне лікування. Карета швидкої допомоги привезла ще одного травмованого в ДТП.

ДТП

Троє травмованих після ДТП в Кропивницькому звернулися за допомогою в обласну лікарню. Про це „День за днем” розповів завідуючий приймальним відділення Василь Чернявський. З його слів, через дві години після аварії до них прийшли чоловік та жінка. В них легкі тілесні ушкодження: у чоловіка забій носа, у жінки – забій грудної клітини. Після обстеження їм призначили амбулаторне лікування. Карета швидкої допомоги привезла ще одного травмованого в ДТП. Поліція обставини ДТП не коментує. Речниця Національної поліції в області Віталіна Бевзенко сказала, що вирішується питання про внесення інформації за цим фактом до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Більше інформації не надає.

Posted by Канал "Кіровоград" on Friday, 28 December 2018

Нагадаємо, о 11:40 в Кропивницькому, на перехресті вулиць Короленка та Миколи Левитського, відбулося зіткнення автомобілів марки Інфініті, Тойота та Сузукі.