Кузменко попросив ефективно використати залишки державних грошей

Нам необхідно попрацювати над формуванням кінцевих показників бюджетів. Є вже відповідні рішення щодо перехідних коштів, тому необхідно з усіма підрядними будівельними організаціями узгодити плани подальших дій", — наголосив голова ОДА Сергій Кузьменко на щотижневій апаратній нараді.

Про це повідомляється на сайті Кіровоградської ОДА.

Керівник облдержадміністрації доручив вжити необхідних заходів, враховуючи погодні умови. Зокрема, він зазначив, що будівельні роботи, які проводяться в приміщеннях, треба завершувати. Виконання зовнішніх будівельних робіт на об’єктах, які є перехідними, необхідно спланувати на наступний рік і продовжувати виконувати за сприятливих погодних умов. «Не треба займатися „показовими виступами“.

Ми повинні кожну копійку державних коштів використати ефективно і раціонально, щоб мати хороші показники в усіх проектах, які ми продовжуємо реалізовувати: і за рахунок коштів з Державного фонду регіонального розвитку, і за кошти субвенції на соцекономрозвиток територій, і за кошти обласного бюджету», — підкреслив Сергій Кузьменко.