БПП перемагає на виборах у 40% громад

На Кіровоградщині Центральна вибори відбулися у чотирьох об’єднаних територіальних громадах: Піщанобрідській сільській об’єднаній територіальній громаді та Добровеличківській селищній об’єднаній територіальній громаді Добровеличківського району, Попельнастівській сільській об’єднаній територіальній громаді Олександрійського району, а також Мар’янівській сільській об’єднаній територіальній громаді, до складу якої увійшли населені пункти Маловисківського та Новомиргородського районів, сьогодні, 23 грудня.

Партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність» перемагає на виборах у 40% із 78 об’єднаних громад у 13 областях України з посиланням на дані екзит-полів повідомляють у політсилі.

За даними екзит-полів, проведених партійними штабами, понад 40% кандидатів на посади голів громад, які лідирують за попередніми результатами, – кандидати від БПП чи самовисуванці, які є членами партії.

Інші політичні сили мають значно менші результати.

Найбільшу підтримку кандидати від «БПП «Солідарність» отримали у Київській, Черкаській, Івано-Франківській, Тернопільській областях.

– Партія «БПП «Солідарність» перемагає на виборах в об’єднаних громадах, починаючи з першої кампанії. Це означає, що виборці по всій країні дедалі активніше підтримують реформу децентралізації, яку ініціював Президент і яку реалізує на місцях та активно підтримує у парламенті наша політична сила, – заявив керівник секретаріату партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», народний депутат України Максим Саврасов.

Після закриття дільниць о 20 годині розпочався паралельний підрахунок голосів у 69 сільських і селищних громадах, де голови та депутати обирались за мажоритарною системою, а також у дев’яти міських громадах, де депутатів обирали за пропорційною системою.

Сьогодні відбулися перші вибори у 78 новостворених громадах України.