Виконавча служба стягнула 1,5 млн гривень боргів по зарплаті на Кіровоградщині

З початку року органи державної виконавчої служби Кіровоградщини стягнули з недобросовісних роботодавців 1,5 млн грн заборгованості з заробітної плати. Завдяки цьому кошти отримали 823 працівників.

Про це Новинам Кіровоградщини повідомив заступник керівника з питань державної виконавчої служби Віктор Журавко.

«Державні виконавці опікуються не тільки захистом порушених прав дітей. Одним із пріоритетних напрямів роботи є і боротьба з недобросовісними роботодавцями, які ухиляються від своєчасної виплати зарплати своїм працівникам. У порівнянні з іншими регіонами на Кіровоградщині простежується абсолютно не критична ситуація зі стягненням боргів із зарплати. Наразі нам вдалося виконати 93% рішень з цієї категорії, незважаючи на те, що деякі працедавці намагалися хитрувати, переоформлюючи майно та банківські рахунки. Це стало можливим і завдяки роботі регіонального штабу і мобільних груп з ліквідації заборгованості по заробітній платі», – прокоментував посадовець.

Окрім цього, Віктор Журавко озвучив назви найбільших боржників-підприємств. За його словами, понад 638 тис грн заборгованості з зарплати на користь 216 працівників державні виконавці стягнули з комунального підприємства «Теплокомуненерго»  Олександрійської міської ради. Близько 130 тис грн також отримали робітники державного підприємства «Кіровоградський облавтодор» і товариства з обмеженою відповідальністю «КАТП».