У тролейбусах та автобусах Кропивницького проводять дезінфекцію

Зменшити для кропивничан загрозу захворіти на вірусні інфекції через поїздки у громадському транспорті дозволить запроваджена обов’язкова процедура дезінфекції салонів комунальних тролейбусів і автобусів.

Про це повідомляється на сайті Кропивницької міськради.

Таке доручення під час апаратної наради надав міський голова Кропивницького Андрій Райкович. Він переконаний, — такі профілактичні заходи дозволять значно знизити ризик розповсюдження вірусів під час поїздок. За виконання таких робіт відразу взялися на КП «Електротранс».

— Мийники – прибиральники за допомоги дезінфікуючих засобів, які розчиняють у воді, ретельно протирають всі поверхні салону у транспорті, — пояснив директор комунального підприємства «Електротранс» Олександр Луценко. — А після миття – обов’язкове десятихвилинне кварцування. Після повної дезінфекції салону транспортні засоби вимивають ззовні. Для цього на підприємстві є сучасне обладнання. Його закупили торік за 120 тисяч гривень.

Знезаражувати громадський транспорт планують до кінця холодів і поки в місті існуватиме загроза розповсюдження гострих респіраторних вірусних інфекцій.