У Кропивницькому у домашнього пса виявили сказ

У Кропивницькому зафіксували захворювання собаки на сказ.

Про це повідомило Кропивницьке міське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області, йдеться на сайты Кропивницькоъ мыськради.

«За результатами епізоотичного розслідування Кропивницького міського управління спільно зі спеціалістами Кропивницької міської державної лікарні ветеринарної медицини встановлено, що хвора тварина безпорідна, віком 10 років, перебувала на постійному утриманні у домоволодінні мікрорайону Масляниківка, не щеплена. За порушення статті 37 Закону України «Про ветеринарну медицину», пункту 5 «Інструкції про заходи щодо профілактики та боротьби зі сказом тварин» власника тварини притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу згідно статті 107 КУпАП. Особам які мали контакт з загиблою твариною, запропоновано звернутись до травматологічного відділення лікарні для подальшого обстеження та проведення профілактичних заходів», — йдеться у повідомленні.

У п’ятницю, 16 листопада, відбулося позапланове засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Міській раді міста Кропивницького, на якій були введенні карантинні обмеження та затверджено план комплексних заходів щодо ліквідації сказу в неблагополучному на сказ тварин пункті та його оздоровлення.

На прилеглій території та в загрозливій зоні спеціалісти Кіровоградської міської державної лікарні ветеринарної медицини проводять щеплення усіх сприятливих тварин антирабічною вірус – вакциною «Рабістар».