У Кропивницькому планують автономізувати системи теплопостачання

Питання повернення цілісного майнового комплексу, який орендується у Кропивницькому теплогенеруючим підприємством ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА», залишається пріоритетним у сфері житлово-комунального господарства міста.

Про це повідомляється на сайті Кропивницької міськради.

Міський голова Андрій Райкович відзначив, що в умовах, які склалися в організації теплопостачання у Кропивницькому, автономізації альтернативи немає. Саме вона покладена в основу стратегічного плану розвитку теплового господарства обласного центру.

Андрій Райкович доручив також фахівцям управління освіти глибоко вивчити і пропрацювати до прийняття бюджету на 2019 рік умови укладання енергосервісних договорів, щоб заклади отримали якісні автономні системи опалення.

Для цього мають об’єднати свої зусилля і підприємства, і влада, і громада на всіх етапах, починаючи від виявлення місць поривів теплотрас і завершуючи усуненням наслідків аварій. Очільник міста звернувся до патрульної поліції міста з пропозицією включити до обов’язків патрульних, у разі виявлення поривів мереж, терміново повідомляти координати аварії в диспетчерську службу. З таким же проханням Андрій Райкович і до представників засобів масової інформації.

З іншого боку, для забезпечення необхідної оперативності мають бути створені належні умови ефективної роботи всіх ремонтно-відновлювальних бригад: від забезпечення їх необхідним сучасним інвентарем і спецодягом до організації гарячого харчування на місцях.