Райкович незадоволений тим, як вивозять сміття та опале листя з території обласного центру

Опале листя і побутове сміття з території Кропивницького вивозиться незадовільно, особливо у приватному секторі.

На цьому наголосив міський голова Андрій Райкович під час апаратної наради сьогодні, 05 листопада, повідомляється на сайті Кропивницької міськради.

Очільник міста вчергове звернув увагу ТОВ «Екостайл» — підприємства-монополіста на ринку вивезення і утилізації твердих побутових відходів у Кропивницькому на факти недобросовісного виконання умов укладених угод.

— Я прошу голів районних рад посилити організаторську роботу, підняти квартальних, спецінспекторів, усіх, хто обслуговує території, хто контактує з людьми, – наголосив Андрій Райкович — А “Екостайл” зібране листя вивозьте активніше. Ви взяли на себе зобов’язання підтримувати місто у чистоті – виконуйте його. Інакше ми запровадимо вам конкурента в обласному центрі. Це діє ефективно. Досвід з громадським транспортом є тому підтвердженням.

Також міський голова ще раз наголосив на неприпустимості спалювання листя. Така заборона існує давно, проте не усі її притримуються, хоча мішки з листям на полігон забирають безкоштовно. Андрій Райкович поставив завдання ТОВ «Екостайл» та КП «Благоустрій» тримати питання вивезення листя під особливим жорстким контролем.