«Кіровоградгаз» попередив про відключення котелень «Кіровоградтепло»

ВАТ «Кіровоградгаз» повідомило керівництво ДП «Кіровоградтепло» ЦНТІ УНГА та міського голову обласного центру про те, що на листопад теплогенеруючому підприємству підтвердили номінацію (заявлений обсяг) природного газу в кількості 41 тисяча кубічних метрів.

Протягом доби 30 жовтня підприємство спожило 40 тисяч кубометрів газу, йдеться на сторінці ВАТ «Кіровоградгаз» у Фейсбук, інформують Новини Кіровоградщини.

«Кіровоградгаз» наголошує на тому, що отримані тепловиками номінації на листопад дозволять їм працювати лише одну добу. Між тим ще є можливість врегулювати ситуацію з постачальником газу – збільшити об’єм. «Комерційна газова доба» закінчується 2 листопада о 7.00 годині ранку.

«Кіровоградгаз» зазначає, що у разі відхилення (перевищення) фактичного споживання природного газу від підтвердженої номінації (заявленого обсягу), буде вимушене розпочати процедуру відключення котельних ДП «Кіровоградтепло» ЦНТІ УНГА – у відповідності з вимогами постанови Кабінету Міністрів України від 08.12.2006р. за №1687 «Про затвердження Порядку пооб’єктового припинення (обмеження) газопостачання споживачам, крім населення».