З середи пасажирів Новомиколаївки замість тролейбусів обслуговуватимуть великогабаритні автобуси

З третього жовтя пасажирів Новомиколаївки замість тролейбусів обслуговуватимуть великогабаритні автобуси №100.

Таке рішення ухвалили під час другого засідання штабу з організації та проведення капітального ремонту важливої транспортної магістралі обласного центру – шляхопроводу на провулку Об’їздний, повідомила Новини Кіровоградщини прес-служба міськради.

У період підготовчих робіт спеціалісти КП «Електротранс» у ніч з вівторка на середу здійснюють демонтаж тролейбусних мереж над мостом для забезпечення можливості роботи автокранів. Відповідно, від середи всі тролейбуси, що рухаються до Лісопаркової розвертатимуться на кільці площі Дружби народів.

А із четверга спеціалісти підрядної організації ТОВ “Мостобудівельний загін №112” заблокують в’їзди на шляхопровід з двох сторін крайніми смугами. Від цього моменту вільним для руху транспорту залишаться два центральних ряди руху.

— Найважливішим на сьогодні є завдання проінформувати мешканців Лелеківки, селища Молодіжного, Новомиколаївки про те, яким чином вони будуть діставатися центру і інших мікрорайонів міста та повертатися додому, — наголосив під час наради Олександр Мосін. – Маємо також врахувати, що  категорії населення, які мають право на безкоштовний проїзд, повинні мати можливість скористатися своїми пільгами. Крім того, необхідно задіяти інформаційні канали, якими повідомити водіям транзитного великовагового транспорту про необхідність уникати  в’їзду на територію міста зі Знам’янського напряму, а скористатися  іншими шляхами.

— І, хоч тимчасово кінцева зупинка тролейбуса, що курсує у напрямку Лісопаркової буде  «Швейна фабрика «Зорянка»,  дістатися до Новомиколаївки та Лісопаркової можна буде автобусними маршрутами 46, 100, 116, 130, та маршрутними таксі 1Ц, 6, 55, 77 та 112 в прямому та зворотному напрямках. – відзначив Олександр Вергун. — Власникам приватного транспорту рекомендували утриматись від поїздок в напрямку мосту особливо в години пік.

Щоб підтримувати належну інтенсивність руху громадського транспорту в напрямку Новомиколаївки,  управління розвитку транспорту та зв’язку уклало тимчасові угоди на пасажирські перевезення за маршрутом №100. Він буде коротким – від «Лісопаркової» до «Площі Богдана Хмельницького», що забезпечуватиме короткий інтервал руху і на ньому працюватимуть чотири автобуси великої і середньої місткості із резерву КП «Електротранс». А ще управління узгодило з підприємствами перевізниками цього напрямку питання збільшення кількості одиниць транспорту на існуючих маршрутах.