У Кропивницькому відбудеться 6-та Всеукраїнська академія інтегрованого розвитку міст

25-26 жовтня Кропивницький прийматиме 6-ту Академію інтегрованого розвитку міста.

Про це повідомляється на сайті Кропивницької міськради.

Темою Академії у Кропивницькому стане мобільність та її роль у плануванні міського розвитку. Учасники Академії проведуть урбаністичний аналіз обраної території міста та визначать перспективи для розвитку різних сфер за умови якісного планування сталої мобільності.

Упродовж двох днів, 25-26 жовтня проект «Інтегрований розвиток міст в Україні», що реалізовується Deutsche Gesellschaft für internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, у співпраці з Міською радою міста Кропивницький проведуть 6-у Всеукраїнську академію інтегрованого розвитку міст.

Академія інтегрованого розвитку міст – це дводенна практична конференція, яка має на меті посилення співпраці між містами України, обмін досвідом та обговорення подальших перспектив міського розвитку з представниками державних органів влади.

Доповідачі з України, Німеччини та Швейцарії представлять основні засади сталої мобільності, її зв’язок із розвитком міста та розкажуть про успішні приклади якісних змін, які стали можливими завдяки розробці планів сталої мобільності. У робочих групах учасники спільно з фаховими менторами проведуть урбаністичний аналіз обраної території міста та визначать перспективи для розвитку екології, економіки та соціальної сфери за умови якісного планування сталої мобільності.

Програма конференції, тут.

До участі в Академії запрошуються представники органів місцевої влади, профільні фахівці та активісти, які працюють над плануванням розвитку міста та сталої міської мобільності.

Участь в Академії є безкоштовною, витрати на проживання та харчування беруть на себе організатори. !Проживання буде відшкодовуватись лише за умови вчасної реєстрації.

Реєстрація відкрита до 12.10.2018.