У Кропивницькому «Центр соціальної реабілітації дітей з інвалідністю» долучився до руху #ЩедрийВівторок

Комунальний заклад «Центр соціальної реабілітації дітей з інвалідністю» уклав Меморандум про співпрацю і партнерство з ініціативною групою проекту «GivingTuesday UAЩедрий-Вівторок».

Сторони домовились об’єднати зусилля для сприяння розвитку благодійності в Україні задля вирішення соціальних проблем.

У 2018 році Україна офіційно стала учасницею всесвітнього благодійного руху #GivingTuesday. Щороку у понад 150 країнах світу мільйони людей у вівторок, після Дня подяки, влаштовують акції на користь благодійних організацій, розповідають про це в соціальних мережах і закликають робити добрі справи.  В Україні цей рух носить назву #ЩедрийВівторок і його мета – об’єднати людей заради добра та благодійності.

Цьогоріч  Всеукраїнський день добрих справ,  вперше пройде в Україні 27 листопада. #ЩедрийВівторок вперше об’єднає країну навколо добрих справ та вкотре доведе, що українці — нація добродіїв. Ми ладні стояти пліч-о-пліч заради доброї мети, волонтерськими зусиллями будувати країну та благодійністю рятувати життя.

Взяти участь у #ЩедромуВівторку може кожен охочий: представники бізнесу та благодійних організацій, магазини і кафе, школи та університети. Не існує жодних мінімальних вимог або обмежень щодо добрих справ.

В Україні #ЩедрийВівторок з’явився завдяки ініціативній групі у складі Фонду родини Загорій, Благодійного фонду «Таблеточки», «Клубу Добродіїв», а також Українського форуму благодійників.