У Кропивницькому поліцейські та дачники говорили, як убезпечити садові товариства від злочинів

Робочу зустріч із керівниками та представниками садових товариств та організацій міста Кропивницького і Кіровоградського району провів тимчасово виконуючий обов’язки заступника начальника поліції області Олексій Ніколаєв.

Про це Новинам Кіровоградщини повідомили у СК поліції Кіровоградської області.

У ході робочої зустрічі присутні розглянули проблемні питання щодо профілактики та розкриття майнових злочинів, що вчиняються на територіях товариств, а також вжиття превентивних заходів щодо недопущення їх скоєння.

Зокрема, йшлося про вирішення питань взаємодії поліції та громади, покращення реагування на повідомлення та пошуку шляхів до зменшення протиправних дій на території кооперативів. Також присутні були ознайомлені з   можливістю надання послуг із охорони територій та споруд підрозділами управління поліції охорони, що дозволить убезпечити майно товариств та організацій від протиправних посягань.

Аби і в подальшому підтримувати тісну співпрацю, обговорювати та аналізувати наявні проблеми і знаходити шляхи їх вирішення, учасники зустрічі домовилися проводити такі заходи на постійній основі.