У Кропивницькому нагородили кращих автомобілістів та дорожників

У міській раді Кропивницького відбулися урочистості з нагоди Дня автомобіліста і дорожника.

Про це повідомляється на сайті Кропивницької міськради.

Кращих працівників автомобільного транспорту і дорожного господарства міста з їх професійним святом вітали міський голова Андрій Райкович, секретар міської ради Андрій Табалов, заступник міського голови Олександр Мосін та виконуючий обов’язки заступника міського голови Віктор Кухаренко.

Андрій Райкович та Андрій Табалов нагородили кращих працівників галузі відзнаками міської ради та її виконавчого комітету.

За значний особистий внесок у розвиток сфери пасажирського транспорту, житлово-комунальної галузі міста, професійну майстерність, сумлінну працю та з нагоди Дня автомобіліста і дорожника Почесною грамотою міської ради та виконавчого комітету міста Кропивницького нагороджено:

— дорожнього робітника 4-го розряду комунального підприємства “Універсал 2005” Віталія Воленка;
— тракториста 5-го розряду комунального підприємства “Універсал 2005” Миколу Головатого;
— колектив комунального підприємства “Електротранс”.

А наручний годинник від міського голови отримала єдина жінка-водій маршрутного таксі у місті, яка працює у приватному підприємстві “УкрАвтоІнвест”, Ольга Гуцул.

З нагоди професійного свята для учасників урочистостей лунали музичні вітання від вихованців дошкільного навчального закладу № 60 «Ягідка», хореографічних колективів “Світанок” та “Анюта” і міського професійного духового оркестра на чолі із солістами Олександром та Анастасією Безай.