Суд визнав необхідність оштрафувати олександрійського мера через встановлення бетонних блоків на площі

Олександрійський міськрайонний суд визнав правомірність складення адміністративного протоколу Патрульною поліцією Кіровоградської області щодо Олександрійського міського голови Степана Цапюка.

Відповідне рішення ухвалили 24 жовтня після розгляду справи за участі представника Олександрійського міського голови та представників Патрульної поліції, пишуть «Олександрійські новини».

Як уточнив присутній на засіданні житель міста Юрій Красюк, суд визнав законним вимогу, щодо припинення перешкоджання руху транспорту. На засіданні відбувся перегляд запису відео, яке з дозволу Олександрійського міського голови зробили представники Патрульної поліції, які складали протокол. На думку його саме це і стало поворотним моментом у винесенні рішення, бо на запису є фрагменти, де мер говорить прямо, що саме він давав вказівку блокувати проїзди.

«Як я бачив і чув на засіданні, на мою думку, у відео триччі міський голова підтвердив, що він сказав встановити ці блоки», — повідомив Красюк.

Захист контраргументував під час розгляду справи тим, що необхідно встановити хто саме встановлював блоки фізично, який для цього використовувався кран, який у цієї спецтехніки був номер і яке фізичне відношення має міський голова до встановлення блоків.