Стали відомі переможців проекту “Громадський бюджет — 2019” в обласному центрі

Координаційної ради з питань громадського бюджету затвердила рейтинг проектів бюджету участі на 2019 рік і визначила переможців у трьох категоріях: великі, малі та соціальні проекти.

Про це йдеться на сайті міськради, інформують Новини Кіровоградщини.

«Громадський бюджет — 2019» стартував 1 квітня і протягом місяця до міської ради надійшло 64 проекти. До участі в конкурсі допущені 56, з яких: 6 великих, 46 малих та 4 соціальні.

Голосування за проекти тривало 12 днів. Наразі всі голоси підраховані і внесені в електронну систему голосування. Участь у голосуванні взяли 9284 особи, більша частина з яких проголосувала в режимі «он-лайн».

За результатами підрахунків голосів, у категорії “Великі проекти” переможцями стали проекти: «Інноваційна дитяча медицина» — перше місце (1603 голоси) та «Спортивне містечко «NEW LIFE» — друге місце (1242 голоси). У категорії «Соціальні проекти» перемогу здобули також два проекти: спортивний комплекс для дітей з інвалідністю «Надія» (2089 голоси) та «Барвистий світ» (943 голоси). Серед малих проектів визначили 14 переможців.

Після підрахунку кошторисів проектів-переможців у кожній категорії залишись вільні кошти. Члени координаційної ради вирішили, що потрібно дофінансувати кілька важливих для громади проектів. Для цього необхідно додатково виділити з міського бюджету ще 850 тисяч гривень. Остаточне рішення за депутатським корпусом.