Реконструкцію прибуття Українських Січових Стрільців провели в обласному центрі (Відео)

В обласному центрі провели історичну реконструкцію ходи єдності та прибуття Українських Січових Стрільців в місто.

Цьогоріч виповнилось 100 років з часу перебування на території Кіровоградської області Українського добровольчого легіону, йдеться в сюжеті «День за днем».

З червня по жовтень 1918 року стрільців направили до тодішнього Єлисавету приборкувати повстання місцевого населення, але вони проводили просвітницьку роботу та встановили доброзичливі стосунки з місцевими жителями.

Показали реконструкцію півсотні акторів Івано-Франківського театру. Зустрічали їх містяни на залізничному вокзалі.

Хода

У Кропивницькому провели історичну реконструкцію ходи єдності та прибуття Українських Січових Стрільців в місто. Цьогоріч виповнилось 100 років з часу перебування на території Кіровоградської області Українського добровольчого легіону. З червня по жовтень 1918-го року стрільців направили до тодішнього Єлисавету приборкувати повстання місцевого населення. Вони цього не робили, проводили просвітницьку роботу та встановили доброзичливі стосунки з місцевими жителями — розповів співорганізатор ходи Юрій Митрофаненко. Показали реконструкцію півсотні акторів Івано-Франківського театру. Зустрічали їх містяни на залізничному вокзалі. Як це було, розповість Антоніна Крейтор

Posted by Канал "Кіровоград" on Tuesday, 16 October 2018