Під час відпрацювання обласного центру поліцейські перевірили 60 розважальних закладів

До проведення профілактичних заходів залучили представників Кропивницького відділу, управління патрульної поліції, роти поліції осбливого призначеня ГУНП в області, а також військовослужбовців Нацгвардії України.

Про це Новинам Кіровоградщини повідомили у СК поліції Кіровоградської області.

Загалом, у вечірній час 5 та 6 жовтня, у рамках відпрацювання патрулювання міста здійснювали 26 піших нарядів та три автопатрулі.

Особливу увагу було приділено місцям скупчення та відпочинку громадян, зокрема молоді, з метою забезпечення публічного порядку та безпеки.

У результаті вжитих заходів протягом двох днів поліцейські перевірили понад 60 розважальних закладів, відпрацювали 110 прилеглих до маршрутів патрулювання вулиць, понад 50 зупинок громадського транспорту та стоянок таксі, а також провели близько 60 профілактичних бесід.

Під час відпрацювання поліцейські виявили низку адміністративних правопорушень, за якими складено відповідні матеріали – зокрема, за порушення правил дорожнього руху, паління тютюнових виробів і розпиття алкогольних напоїв у заборонених місцях.

Також у ході профілактичних заходів трьох осіб було викрито у зберіганні наркотичних засобів. Інформацію за фактами кримінальних правопорушень внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 309 Кримінального кодексу України.