Отримання «Кіровоградтеплом» номінацій на газ залишається під питанням

— Є серйозні застереження з отриманням номінації для одного з підприємств, мається на увазі ДП «Кіровоградтепло», — відзначив очільник міста Андрій Райкович.

Про це він повідомив під час апаратної наради, йдеться на сайті Крропиівницької міськради.

– Мій заступник Олександр Мосін повернувся із Києва, де вів непрості перемовини з Мінрегіоном і НАК «Нафтогаз України». Формула стосунків з територіями у них залишається незмінною. Тому ми активізуємо процес підготовки розриву угоди з орендним підприємством. Якщо ТОВ «Кіровоградтепло» не отримає номінацій, не матиме гарантій, ми винесемо на сесію це питання. Але окремо я ще раз звертаю серйозну увагу тепловиків щодо готовності мереж.

Міський голова доручив теплогенеруючим підприємствам починати розігрів котлів і бути готовими до пуску теплоносія. Адже цього тижня вже можуть настати умови старту сезону опалення, коли середньодобова температура впродовж трьох днів поспіль буде не вищою за 8 С.

— Пуск тепла необхідно здійснити технічно грамотно, — наголосив Андрій Райкович. – І відповідальним за це будуть особисто керівники теплогенеруючих підприємств. Тиск у мережі має підвищуватися плавно, щоб уникнути гідроударів, поривів і, відповідно, розриття свіжовкладеного асфальту, як це було по вулиці Чорновола.