Кузьменко: Я не чув про проблеми, які можуть призвести до невчасного початку опалювального сезону в області

На питанні готовності області до початку опалювального сезону акцентував увагу голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко під час щопонеділкової апаратної наради.

Про це повідомляється на сайті Кіровоградської ОДА.

Керівник ОДА зазначив, що минулого тижня відбулося розширене засідання колегії облдержадміністрації, на якому розглянули зазначене питання, та тематична урядова селекторна нарада під головуванням Віце-прем'єр-міністра Геннадія Зубка. «Нафтогазу України» і теплогенеруючим компаніям поставлено завдання до 15 жовтня укласти усі договори, щоб теплопостачальники невідкладно подали теплоносій за умови зниження температурних показників, – підкреслив Сергій Кузьменко. – Держава зробила усе необхідне для того, щоб люди вчасно отримали тепло як у своїх оселях, так і в закладах соціальної сфери, школах, дитсадках та лікарнях". Він також нагадав про доручення Уряду щодо реструктуризації боргів – «Нафтогазом України» спільно із суб’єктами господарювання укладаються відповідні графіки.

Голова облдержадміністрації зазначив, що відповідальні особи кожного району та міста відзвітували про технічну і фінансову готовність до початку опалювального сезону «Я не чув про жодну проблему, яка може вплинути на його своєчасний початок на Кіровоградщині, — наголосив Сергій Кузьменко керівникам територій. – Якщо температурні показники будуть вимагати, ми повинні невідкладно включити опалення. Економити на здоров'ї людей ніхто не дозволить. Закликаю вас до відповідальності. Опалювальний сезон 2018—2019 років має пройти на Кіровоградщині у штатному режимі».