Кропивничан запрошують на horror-вечірку «Halloween по-українські»

31 жовтня о 17.00 Кіровоградська обласна бібліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка запрошує кропивничан на страхітливу horror-вечірку «Halloween по-українські».

Про це Новинам Кіровоградщини повідомили організатори заходу.

Протягом вечора на вас чекають:

  • моторошно-містична творча програма за участі акторів молодіжного театру «Палата №6», волонтерки Корпусу миру Віккі Нейлінг, вихованок школи східного танцю «Шакті» та студентів факультету психології та педагогіки ЦДПУ ім. В. Винниченка, яка з головою занурить вас в історію та атмосферу свята;
  • страхітливі майстер-класи від бібліотекарів, які не лише прикрасять ваше тіло страшними малюнками, але навчать створювати різні атрибути та вражаючо-лячні прикраси Хеллоуїна;
  • шокуючі конкурси, участь в яких спочатку налякає вас, а потім заспокоїть смаколиками від ТОВ «Агропродукт»;
  • жахливо-креативна фото-зона в якій ви зможете зробити моторошне селфі на згадку про свято;
  • а також кошмарно-смачне частування та інші таємничі несподіванки.

В такий містичний та жахливий вечір краще не залишатися вдома самому. Тому беріть друзів та рідних і обов’язково завітайте до Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Є. Маланюка. Адже разом буде не так страшно!!!

Моторошний дрес-код та make-up вітаються!

Протягом заходу буде діяти благодійний розпродаж на підтримку бійців 3-го окремого полку СпП ім. Світослава Хороброго (спільно з Громадською ініціативою «Армія SOS.Кіровоград»).