Фахівці Академії інтегрованого розвитку міст оцінили розвиток електротранспорту у Кропивницькому

Один з провідних фахівців програми Академії інтегрованого розвитку міст Зігфрід Руппрехт дав високу оцінку стратегії міського голови Кропивницького Андрія Райковича щодо розвитку в обласному центрі електротранспорту.

Про це повідомляється на сайті Кропивницької міськради.

На цьому він акцентував увагу під час прес – конференції, що відбулася в рамках відкриття 6-ої Української Академії інтегрованого розвитку міст, яка розпочала свою роботу в Кропивницькому сьогодні, 25 жовтня.

— Ваша стратегія дуже вірна, пане мер, – заявив Зігфрід Руппрехт — в Європі деякі міста відмовились від електричного транспорту, а тепер дуже жалкують про це. Так що ви робите все правильно. Адже електротранспорт не лише зручний, а ще й екологічно чистий.

У свою чергу Андрій Райкович поінформував, що в Кропивницькому до кінця року з’являться сучасні тролейбуси з автономним ходом.

— За таким транспортом майбутнє, – переконаний очільник міста. – Тому ми тримаємо курс на розширення та розвиток нашого комунального підприємства «Електротранс». Колись тут працювало понад сімдесят тролейбусів. І наша мета досягти і перевищити цю цифру.