За збереження художнього салону мітингували в обласному центрі (Відео)

За збереження художнього салону мітингували сьогодні, 6 вересня, в обласному центрі.

Термін оренди приміщення, де місцеві митці виставляють та продають свої роботи, закінчується 23 вересня, інформує канал «Кіровоград».

Художники, скульптори, фотографи прийшли на акцію в підтримку збереження художнього салону. Зібралося 20 людей. Приміщення спілка художників орендує у міської ради. Четвертого червня до спілки надійшло повідомлення про закінчення терміну оренди. Голова Кропивницької спілки художників Андрій Хворост каже, що салон тут знаходиться понад 45 років, з початку побудови приміщення.

Начальник управління комунальної власності міської ради Олег Колюка повідомив, що договір зі спілкою художників можуть розірвати через порушення умов договору оренди. Остаточне рішення у міській раді не ухвалили.

Художній салон

За збереження художнього салону мітингували в Кропивницькому. Термін оренди приміщення, де місцеві митці виставляють та продають свої роботи, закінчується 23 вересня.Ось так з 9 години ранку художники, скульптори, фотографи прийшли на акцію в підтримку збереження художнього салону. Зібралося 20 людей. Це приміщення спілка художників орендує у міської ради. Четвертого червня до спілки надійшло повідомлення про закінчення терміну оренди. Голова Кропивницької спілки художників Андрій Хворост каже, що салон тут знаходиться понад 45 років, з початку побудови приміщення.

Posted by Канал "Кіровоград" on Thursday, 6 September 2018