У Трепівці семеро дітей потрапили до лікарні через гостру кишкову інфекцію

У Трепівці, Знам'янського району, семеро вихованців ДНЗ «Веселка» потрапили у лікарню з сипмтомами гострої кишкової інфекції.

Про це повідомляється на сайті Держпродспоживслужби в області.

Попередній діагноз – харчова токсикоінфекція. Стан усіх дітей середнього ступеня тяжкості.

Серед хворих – одна дитина 2012 р.н., четверо дітей 2013 р.н. та двоє дітей 2014 р.н. Всі відвідують старшу групу. До Трепівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини вони звернулися 21 вересня.

У дитсадку зробили санітарно-епідеміологічне обстеження та перевірили харчоблок.

Фахівці Кіровоградської регіональної лабораторії Держпродспоживслужби провели відбір та дослідження страв, змивів, питної води, добових проб готових страв на бактеріологічне забруднення. За участю фахівців обласного лабараторного центру зробили обстеження персоналу дошкільного навчального закладу, а також провели заключну дезінфекцію.
Збудник, який став причиною спалаху, встановлюється.

За результатами санітарно-епідеміологічного обстеження дошкільного навчального закладу та перевірки харчоблоку закладу виявили низку порушень санітарного законодавства щодо умов перебування дітей, як-от недостатня кількість миючих засобів та меблів (шаф, індивідуальних ліжок, столів); на робочому місці у працівників ДНЗ відсутні особові медичні книжки з допусками до роботи (з 12 працівників представлено тільки 6 особових медичних книжок; у трьох працівників протермінований ФГ-огляд); незадовільно ведеться обліково-звітна документація з організації харчування (відсутній Журнал бракеражу сирих продуктів та Журнал виконання норм харчування, неправильно ведеться Журнал бракеражу готових страв); видача готових страв проводиться без зняття проби; не проведена метрологічна повірка високотемпературного обладнання (духової шафи); не дотримується погоджене з Держпродспоживслужбою меню; відсутні товарно-транспортні накладні та супровідні документи, що підтверджують походження, безпечність і якість продуктів; відсутні добові проби; відсутні інструкції щодо правил миття кухонного посуду, інвентарю та обладнання; не дотримуються умови зберігання продовольчої сировини (овочі зберігають на підлозі).

Керівництву дошкільного навчального закладу надані пропозиції з локалізації та ліквідації спалаху — провести генеральне прибирання в групових осередках, харчоблоці, місцях загального перебування дітей з використанням дозволених МОЗ України дезінфікуючих засобів; відсторонити від роботи осіб, які не пройшли медичний огляд і не мають допуску до роботи; посилити контроль за організацією харчування (веденням обліково-звітної документації, зберіганням продуктів харчування, приготуванням готових страв; дотримуватися погодженого меню).

Також надано припис щодо забезпечення належних умов зберігання продуктів на харчоблоці та обов’язкового приймання до закладу сировини та продуктів харчування при наявності документів, які підтверджують їх походження, безпечність і якість.

За пропозицією Держпродспоживслужби області робота закладу призупиняється на 2 дні (25-26 вересня) для усунення порушень.