На підготовку до роботи в опалювальний сезон кіровоградські тепловики можуть використати понад 4 млн гривень

Для забезпечення безперебійної діяльності ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА» в осінньо-зимовий період 2018/2019 року передбачено виконання підготовчих робіт на загальну суму 4,030 млн грн.

Про це повідомляється на сайті Кропивницької міськради.

З них на капітальний ремонт для заміни теплових мереж виділено кошти у сумі 1, 380 млн грн. На поточний ремонт технологічного обладнання опалювальних котелень, теплових мереж, центральних теплопунктів, наладку котлів, гідроопресування котлів, тощо передбачено витратити 0,905 млн грн.

Ремонт електрообладнання обійдеться в 0,440 млн грн. Загальний обсяг коштів витрачених на виконання заходів становить 4,094 млн грн.

Загалом, рівень технічної підготовки ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА» до початку опалювального сезону становить 100 %, наголосила заступник начальника Головного управління житлово-комунального господарства Тетяни Савченко. – Спеціалістам же КП «Теплоенергетик» ще є над чим працювати: на комунальному підприємстві ступінь готовності складає 80%.

Відповідно до затверджених заходів з підготовки до осінньо-зимового періоду, КП «Теплоенергетик» передбачив виконання робіт на загальну суму 10,168 млн. грн. З них на капітальний ремонт виділено 3, 639 млн грн: будуть відремонтовані і замінені трубопроводи теплових мереж, здійснено капітальний ремонт котлів ГМ-50 і ТП-35/50, обладнання котлотурбінного відділення, виконано заміну обладнання хімічної водоочистки та електричного цеху, забезпечено ремонт покрівель будівель, запірної арматури тощо.

На поточний ремонт та обладнання котелень і теплопунктів, гідравлічні випробування теплових мереж, ремонт насосного обладнання, повірку електролічильників, трубопроводів після гідравлічних випробувань, консервацію обладнання котлотурбінного цеху та інше виділено 6, 529 млн грн. Загальний обсяг коштів витрачених на виконання заходів становить 8,543 млн грн.

В цілому, теплопостачальними підприємствами міста Кропивницького підготовлені 21 котельня, що становить 90 % готовності до опалювального сезону, 157 км теплових мереж -92 % готовності, 14 центральних теплових пунктів, що становить 88 %, замінено 1,9 км теплових мереж — 61 % готовності до осінньо-зимового періоду, — повідомила Тетяна Савченко.