48-й фестиваль театрального мистецтва «Вересневі самоцвіти» відкрився на Кіровоградщині

Урочиста церемонія відкриття XLVІIІ Всеукраїнського свята театрального мистецтва «Вересневі самоцвіти» відбулась на території знаменитого музею-заповідника Івана Тобілевича (Карпенка-Карого) «Хутір Надія».

Про це повідомляється на сайті Кіровоградської ОДА.

У ній взяли участь голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко, голова обласної ради Олександр Чорноіваненко, заступник Міністра культури України Юрій Рибачук, міський голова Кіровограда Андрій Райкович, Народний депутат України Костянтин Яриніч. Зірковою гостею цьогорічного свята стала відома українська актриса Римма Зюбіна.

Одразу після покладання квітів до пам’ятника Івану Тобілевичу та урочистого відкриття Фестивалю, гості свята перейшли до головної сцени, аби переглянути чудову концертну програму та вистави у виконанні колективів Кіровоградського та Донецького драмтеатрів.

Крім цього, на території музею-заповідника діяло з десяток різноманітних мистецьких майданчиків. Відвідувачі «Хутора Надія» мали змогу придбати сувеніри на виставці-продажу майстрів декоративно-ужиткового мистецтва, насолодитись виступами вихованців імідж-центру «Ольга», студії «Маска», аматорських театрів з Новгородківки та Олександрії та оркестру театру ім. Кропивницького.

На виставці «Осінній книговир», учасники Фестивалю знайомились з новинками книговидання. Також діяли живописні студії та майданчик вільної поезії. Гості свята, особливо малеча, із задоволенням фотографувались із «живими скульптурами» та ростовими ляльками.