У Кіровограді будуть активніше боротися з бур'янами

Спецінспекція посилить перевірки щодо вчасного покосу амброзії на території обласного центру.

Відповідне доручення надав секретар міської ради Андрій Табалов під час апаратної наради сьогодні, 20 серпня, повідомляється на сайті Кропивницької міськради.

— Після дощів бур'янів у місті значно побільшало, амброзію можна побачити на кожному повороті, особливо у приватному секторі, — відзначив Андрій Табалов. — Але її багато і на території спальних мікрорайонів, що межують з приватними будинками: ЖЕО №3 і периметр Озерної Балки, спуски до Бєляєва, Балашівка, Катранівка. Практично у кожному районі є величезний масив роботи. Тим більше, що амброзія цвіте, а це для алергіків особливо критичний період.

Секретар міської ради доручив керівнику спецінспекції значно посилити перевірки, особливо орендованих територій. Одночасно і працівники ЖЕО не повинні проходити повз факти розповсюдження амброзії на підконтрольних землях і мають активізувати роботу з викосу своїх масивів. У свою чергу, Фортечна і Подільська районні ради активніше звертатимуться до мешканців приватного сектор, голів квартальних комітетів.

— Відпустки завершуються, тому необхідно активізувати ці роботи, — наголосив Андрій Табалов. — Тим більше, що попереду у нас важливі державні свята та початок навчального року. Місто має бути прибраним і святковим не лише в традиційних громадських місцях, а скрізь, по усій території.