Поблизу Головківки відбулися змагання з кантрі-кросу

11 серпня неподалік села Головківка Приютівської ОТГ відбулися змагання з кантрі-кросу.

В категорії solo взяли учасит 22 мотогонщика, серед яких по 4-ри спортсмени з Харкова та Кременчука, по 2-ва з Одеси, Запоріжжя, Градіжська, Горішніх Плавнів та по одному спортспену з Олександрії, Дніпра, Житомира та Кривого Рогу, інформує «Голос громади».

В результаті гонки призові місця вибороли – Сергій Діденко з Кременчука – 1 місце, за що отримав головний приз 10 тисяч гривень та кубок, Олександр Скічко – 2 місце, кубок та 6 тисяч гривень, і Руслан Ефремян з Харкова, здобув третє місце та 4 тисячі гривень.

У змаганнях на квадроциклах зареєструвалися лише 4-ри учасники. В результаті змагань – призові місця вибороли два представника Кременчука, перше місце здобув Євген Федотов, друге – Сергій Діденко, а третю сходинку пядесталу посів Михайло Цвєтков з Олександрії.

Нагадаємо, на Кіровоградщині встановили новий Національний рекорд України.