Цьогоріч у таборі «Дружба» в Олександрійському районі відпочивають 50 дітей з Донеччині та Луганщини

Другий рік поспіль у дитячому оздоровчому таборі «Дружба», що у селі Войнівка Олександрійського району відпочивають діти із Донецької та Луганської областей.

Проект був започаткований за дорученням голови облдержадміністрації Сергія Кузьменка, повідомляється на сайті Кіровоградської ОДА.

Нинішнього року до Кіровоградщини приїхали 50 дітей зі сходу України. На їх відпочинок із обласного бюджету було виділено 300 тисяч гривень.

Наприкінці ІІІ зміни, у таборі побував перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Коваленко. Він ознайомився з умовами, створеними для відпочинку дітей, оглянув їдальню, зони дозвілля, побував на пляжі.

— У таборі подбали про змістовний і цікавий відпочинок, забезпечили якісне харчування. Тут є власний спортивний майданчик і гарний пляж з чистою водою, де можна безпечно купатися. Діти задоволені гарними умовами та висловлюють бажання знову приїхати сюди у наступному році. Це підтверджує – проект виявився вдалим, його варто продовжувати і у наступному році, – відзначив посадовець.

Також Сергій Коваленко розповів й про перспективи впровадження з наступного року четвертої зміни у дитячих таборах. – Нинішнього року ми спостерігаємо, що практично усі дитячі табори в області максимально заповнені. Було б доцільним використати для відпочинку дітей першу половину червня і другу половину серпня. Табори готові до цього, є необхідний фінансовий ресурс, тож ми можемо провести відповідну організаційну роботу, аби якомога більше дітей змогли відпочити у наступному році, – зазначив перший заступник голови ОДА.