Сім територій Кіровоградщини відстають від графіка ремонту доріг

На сьогодні в області капітально відремонтували майже 35 тисяч квадратних метрів (54,1% від плану) доріг місцевого значення.

Про це повідомляється на сайті Кіровоградської ОДА.

Окремі території значно відстають із проведенням відповідних робіт. Це Знам'янський, Новгородківський, Новоархангельський, Новомиргородський, Олександрівський, Олександрійський райони та місто Кіровоград.

Окрім того, поточні ремонти доріг зробили на площі більше 338 тисяч квадратних метрів. – Це майже 51% від запланованого, що на 20% більше, ніж зроблено в аналогічному періоді минулого року, – зазначила директор департаменту житлово-комунального господарства ОДА Ольга Довжук.

Голова обласної державної адміністрації Сергій Кузьменко зауважив керівництву департаменту інфраструктури та промисловості, що основний обсяг дорожніх робіт на території області має бути виконаний у серпні – вересні цього року.

Також, очільник області звернувся до керівництва Служби автомобільних доріг з тим, аби протягом тижня йому надали вичерпну інформацію про те, коли розпочнуть ремонт аварійного мосту на ділянці дороги, що сполучає село Кошаро-Олександрівку Благовіщенського району з дорогою Київ – Одеса. Він наголосив, що це питання має бути вирішене у найкоротший термін, адже саме цією дорогою підвозять до школи дітей, і мова йде, насамперед, про їх безпеку.